5.6 C
New York
December 9, 2023
DardaniaNews
FeaturedLajmeShowbiz

Luiz Ejlli ka dy fjalë për situatën në Veri të Mitrovicës

Këngëtari Luiz Ejlli, dje kishte një ditë shumë të lumtur për të pasi u promovua një pjesë nga filmi ku ka rolin kryesorë.

Por kjo, nuk e la pa reaguar edhe për situatën në Veri të Kosovës.

Luizi ndër tjera shkruan, “Shpreh ngushëllime e mia për familjarët dhe Kosova nuk ka qenë dhe nuk do të jetë asnjëherë vetëm”.

Luizi e dëshmoi edhe njëherë dashurinë e madhe për shqiptarët e Kosovës, shkruan “Kosovarja”.

Related posts

Koncerti i Butrit Imerit nuk shkon siç duhet, fansat brohorasin emrin e Luizit

dardanianews

Olta Gixharit i ndodh incidenti ‘live’ në ‘DWTS’

dardanianews

Moti për javën e ardhshme

dardanianews