25.3 C
New York
April 15, 2024
DardaniaNews
Showbiz

Lushtaku, shef i Partisë Demokratike të Kosovës në Skenderaj, ishte tërhequr nga gara për kryetar në zgjedhjet e kaluara, pas paraqitjes së kandidaturës së Bekim Jasharit. Por, mes Lushtakut e Jasharit ka pasur disa përplasje, që prej zgjedhjes së këtij të fundit në krye të Komunës së Skenderajt.

Debati se a do të mbahen dasmat këtë vit, ende po vazhdon të diskutohet në vendin tonë, shkruan gazeta “Kosova Sot Online”.

Aktori i njohur kosovar Vedat Bajramin është një prej atyre që me padurim pret të shkojë nëpër dasma këtë vit.

Përmes një fotografie në llogarinë e tij sociale, ku shfaqet me kostum, Vedati ka shkruar:

“A thu a vjen ajo ditë me shku dasëm”

View this post on Instagram

A thu a vjen ajo ditë me shku dasëm ?

A post shared by Vedat Bajrami (@vedatiofficial) on

Related posts

Luizi dhe Kiara drejt martesës, Zhaklina: Më duket i frikshëm ky hap i tyre

dardanianews

Lajmi fundit: Luizi shtrihet në spital

dardanianews

Publikohet kënga e Luizit dhe Donaldit

dardanianews