2.3 C
New York
April 22, 2021
DardaniaNews
Lajme

Kështu e komenton Korab Sejdiu, raportin që e nxjerr Vjosa Osmanin si politikanen më të pëlqyer në Kosovë!

Ish-deputeti i Kuvendit, të Kosovës, e ka quajtur raport domethënës, matjen e opinionit publik, mbi aktualitetin në Kosovë.

Në këtë raport të bërë nga UNDP, kryetarja e Kuvendit, Vjosa Osmani, radhiten në vendin e parë për nga besueshmëria që qytetarët e kanë ndaj politikanëve.

Pas Osmanit, në vendin e dytë ka dalur kryeministri në detyrë, Albin Kurti.

Në anën tjetër, ky raport nga UNDP, pasqyron edhe opnionin publik në Kosovë, mbi shumë çështje të tjera.

Related posts

PARIM OLLURI DHE VEHBI KAJTAZI NUK JANË MË PJESË E INSAJDERI.COM, PËR SHKAK TË KEQPERDORIMEVE TË POZITAVE MENAXHERIALE TË BESUARA NGA AKSIONERËT

dardanianews

“Ulja e pagave në sektorin publik varros politikisht Kurtin”

dardanianews

Isa Mustafës i vjen thirrja e fortë: Ja çka duhet të ndryshojë në LDK, ky duhet të jetë kandidati për kryeministër

dardanianews