21.7 C
New York
September 24, 2021
DardaniaNews
Featured Showbiz

Mami ia kërkoi për nuse, Atdheu nuk i ndahet tani Bora Zemanit

Atdhe Xharavina e ka shfaqur shpeshherë hapur pëlqimin për Bora Zemanin.

Madje muaj më parë kur u pyet se cila vajzë nga “Përputhen” i ka mbetur merak nënës së tij që ta marrë për nuse, ai u vendos në siklet dhe tha se nuk është një ndër konkurrentet, duke lënë të kuptohet se bëhej fjalë për Bora Zemanin.

Dhe pas kësaj deklarate Atdheu nuk i ndahet Borës.

Së fundmi ai ka filmuar Borën nga televizori dhe ka treguar se i mungon shumë.

“Tani që po të shoh përmes ekranit, po më mungon edhe më shumë”, shkruan Atdheu.

 

 

Related posts

Rita Ora dhe nëna e saj pushtojnë titujt e mediave britanike: Nëna e një ylli që rikthehet në vijën e parë të frontit si mjeke

dardanianews

E pazakontë! Nusja vesh fustan të tejdukshëm në dasmë dhe ekspozon të pasmet

dardanianews

Vjen super lajmi prej shtetit europian hap shkollat dhe

dardanianews