22.4 C
New York
May 27, 2024
DardaniaNews
Showbiz

Martohet Santiana? Publikon foton me vello dhe është bërë nusja më e bukur!

Santiana Maloku duket se ka shpallur fundin e beqarisë, sipas fotove të publikuara së fundmi.

Ish-banorja e Big Brother VIP Kosova ka shfaqur një vell të re, duke nxitur spekulime të mëtejshme për jetën e saj personale.

Në një reagim të menjëhershëm, një tjetër ish-banor i BBVK, Besart Zeneli, nuk mundi të mbajë fshehtë emocionin dhe ka shkruar: “Urime bir”.

Ky lloj komunikimi ka çuar teoria se diçka më shumë mund të jetë në zhvillim për Santianën dhe për të gjithë ata që e ndjekin atë në rrugën e saj të jetës.

Ndërkohë, fansat e tyre mbeten në pritje për më shumë detaje.

Shiko foton:

Related posts

Kjo s’pritej: Tea në lidhje me Butrint Imerin, publikohen krejt mesazhet

dardanianews

Xhuli – arsyeja e përplasjes së befasishme të Noizyt me Stresin?

dardanianews

“Nuk lidhem me varfanjakë” – Modelja shqiptare që trazoi rrjetin thotë se i dashuri i bleu shtëpi 300 mijë euro

dardanianews