15 C
New York
September 26, 2023
DardaniaNews
Showbiz

Mbahuni teksa shihni vithet e zveshura të Drita Stublles Mbahuni teksa shihni vithet 

Modelja Drita Stublla vazhdon ti kete format e trupit ne vije.

Bukuroshja sot ka ngrit temperaturat ne platformën Instagram, shkruan InfoKosova.

Duke treguar vithet  zveshura në një video me fustanin rrjet, Drita shihet ‘e nxhehte’./InfoKosova/

Shihini videon dhe mbahuni:

Related posts

Ja kënd e ledhaton Gresa në vend të Andit

dardanianews

Pamje të rënda, momenti kur Einxhel rrëzohet dhe thotë se e theu krahun

dardanianews

“Shqiponja me dy koka” që “çmend” serbët, kapen me përfaqësuesen e Shqipërisë në Eurovision

dardanianews