5 C
New York
February 23, 2024
DardaniaNews
Showbiz

E pabesueshme, më i ri vjehrri se Buci

Loja e tij në shou ka ngjallur mjaftë diskutime si brenda ashtu edhe jashtë shtëpisë më të famshme.

Bashkë me të, u bënë protagonist edhe e fejuara dhe vjehrri, pasi këtij të fundit ju lakua emri në takimin mes Bucit dhe Verones, ku doli edhe çështja e thyerjes së televiziorëve, shkruan “Kosovarja”.

Verona, ka postuar një fotografi të Bucit dhe babait të saj, e mbishkrimi është mjaftë intetesant.

 

Related posts

E kishte për lojë? Gresa harron Andin dhe ribashkohet me dashurinë e vjetër, publikon foto me të

dardanianews

Dua Lipa: Gjyshi im u pushua nga puna, s’pranoi kërkesën e serbëve, të falsifikonte historinë e Kosovës

dardanianews

‘Larg belasë’, Juli ngacmon e paralajmëron Vedatin?

dardanianews