22.5 C
New York
June 21, 2021
DardaniaNews
Showbiz

Mbesa e Skënderbeut e bën ‘nxehtë’ me një foto në bikine

E njohur si mbesa e Gjergj Kastriotit Skënderbeut, Sophie Castriota, vazhdon të jetë aktive me postime në rrjete sociale.

Prej të gjitha imazheve dhe videove që ajo publikon nuk heziton të shfaqet edhe provokative, shkruan portali GazetaBlic.

Së fundi, në Instagramin e saj ka postuar një fotografi në bikine e cila ka marrë vëmendje nga ndjekësit saqë i kanë kërkuar edhe martesë.

Sophie, nuk ka zgjedhur ndonjë mbishkrim t’i shkruajë imazhit vetëm se e ka publikuar, përvfeç tjerash ajo zbukoi edhe tatuazhet.

/GazetaBlic/

Related posts

900 mijë klikime për pak ditë/ Zbulohet pse iu fshi Anës së Përputhen kënga nga YouTube!!!

dardanianews

Arta Elezajt i del video duke u puthur e prekur me një burrë në shtrat VIDEO

dardanianews

Dafina Zeqiri ia plotësoi dëshirën për bashkëpunim, tani Tayna po mundohet ta thumbojë atë!

dardanianews