25.3 C
New York
April 15, 2024
DardaniaNews
Showbiz

Pas puthjes me Bucin, konkurentes së “Përputhen” i zbulohet romanca jashtë

Konkurenrtja më e re e “Për’puthen”, Erika, i ka trazuar ujërat, teksa duket se ‘syrin’ e ka te Buçi.

Por burime për Iconstyle kanë zbuluar se, konkurrentja në fakt është në një lidhje me Albi Zhukën i cili ka qenë gjithashtu pjesë e të njëjtit formatit.

Siç shihet edhe në foto, Erika dhe ish-konkurrenti shfaqen shumë të afërt në krahët e njëri-tjetrit.

 

Pak ditë më parë, Erika shprehu hapur pëlqimin për Buçin, madje pati edhe një takim me të ku nuk munguan skenat e nxehta, puthjet dhe përqafimet.

Related posts

Alby thyen heshtjen: I kërkoj falje familjes që ua kam shkatërruar jetën, kjo gjë po më vret

dardanianews

Erjola Doçi ndahet nga partneri, ishte personazh publik

dardanianews

Melinda Ademi me fotosesion të mrekullueshëm për ditëlindjen e 28-të

dardanianews