2.3 C
New York
April 22, 2021
DardaniaNews
Featured Lajme

Me Faton Bislimin- Kryetar , LDK-se do jetë një dhe unike!

 

Propozim i sinqertë për postin e të parit të LDK-së, një personalitet me vullnet, përkushtim, kurajo, dinjitet, konsistenc,lojalitet,bindes, pa mekate nga e kaluara, ka dijen dhe guximin, nji Doktor i shkencave Politike i UNI të Harvardit,pjese e ekipit të fushates së J. Beden -Presidentit të SHBA z. FATON BISLIMI, më ju LDK-se do bashkohet, do rikthehet fuqishem si parti e parë, do unifikoi dhe bashkoi LDK-se!

Propozuesi:
Osman Ferizi- kryetar i Deges së LDK-se për Gjermani. 06.03.2021.

Related posts

Befason Hetem Ramadani: Nuk po vret koronavirusi, kjo është e vërteta

dardanianews

LDK-ja pas dorëheqjes së Isa Mustafës do ta bëj Vjosa Osmanin presidente

dardanianews

Vjen super lajmi prej shtetit europian hap shkollat dhe

dardanianews