10.8 C
New York
April 18, 2021
DardaniaNews
Kronika e zezë Lajmi i fundit

Mësohet identiteti i personit që dyshohet se u vra nga babai sot në Prishtinë

Albert Krasniqi është personi që ka mbetur i vrarë sot në Prishtinë, mëson inIndeksonline, ndërsa i dyshuari i vrasjes është babai i tij. Tashmë i arrestuar si dhe të njëjtit i është konfiskuar arma që dyshohet se është përdorur në këtë ngjarje.

Ngjarja tragjike ka ndodhur rreth orës 17:00 në rrugën “Ndue Perlleshi” në Prishtinë.

Related posts

Albin Kurti futet në vetizolim, dyshohet se mund të jetë i infektuar me koronavirus

dardanianews

Ekskluzive: EULEX-i arreston Hysni Gucatin

dardanianews

Bordi që e emëroi Qeveria Kurti e shkarkon edhe kryeshefin e Trepçës

dardanianews