11.2 C
New York
March 23, 2023
DardaniaNews
FeaturedLajme

Milaim Zeka denoncon një djalë që ia kërcënoi vajzën

Ish deputeti Milaim Zeka ka denoncuar një person, i cili përmes rrjetit social Facebook, i ka kërcënuar vajzën e tij, raporton Express.

Përmes një postimi në Facebook, Zeka ka publikuar bisedën me personin në fjalë, i cili i ka shkruar “a ma qet qiken me ta therr”.

“A duhet te reagojme si shoqeri?! A na ka mbete ndonje pike dashurie dhe respekti, te pakten ndaje femijeve?! Po shteti, a duhet te reagoje?!”, ka shkruar Zeka.

 

https://www.facebook.com/milaimzekaobri/posts/1145398409155534

Related posts

Fakte “historike”, pse amerikanët u çmendën këto ditë pas letrës higjienike

dardanianews

Vuçiq: Jemi në pozitë të pashpresë, na kërkohet vetëm ta njohim pavarësinë e Kosovës

dardanianews

Shtyhet finalja: ‘Big Brother’ do të zgjasë më shumë nga ç’mendoni

dardanianews