28.1 C
New York
July 12, 2024
DardaniaNews
FeaturedLajme

Milaim Zeka denoncon një djalë që ia kërcënoi vajzën

Ish deputeti Milaim Zeka ka denoncuar një person, i cili përmes rrjetit social Facebook, i ka kërcënuar vajzën e tij, raporton Express.

Përmes një postimi në Facebook, Zeka ka publikuar bisedën me personin në fjalë, i cili i ka shkruar “a ma qet qiken me ta therr”.

“A duhet te reagojme si shoqeri?! A na ka mbete ndonje pike dashurie dhe respekti, te pakten ndaje femijeve?! Po shteti, a duhet te reagoje?!”, ka shkruar Zeka.

 

https://www.facebook.com/milaimzekaobri/posts/1145398409155534

Related posts

Shokon analisti politik: Kurti dhe Thaçin kanë një qëllim të përbashkët, kjo është thirrja e fundit për Isa Mustafën

dardanianews

Enver Hoxha ka punuar më shumë se të gjithë për këtë ditë”, Rama: Në Shqipëri s’ka forcë anti-amerikane

dardanianews

Lajmi i fundit: Novosti; Përplasen Vjosa Osmani e Aleksandar Vuçiq, tensionohet takimi i “Brdo-Brijunit”

dardanianews