11.1 C
New York
May 8, 2021
DardaniaNews
Featured Lajme

Milaim Zeka thotë se i arrestuari i parë nga Specialja dyshohet për vrasjen e një zyrtari të lartë të LDK’së

sh’deputeti dhe gazetari Milaim Zeka ka thënë sot se i arrestuari i parë nga Specialja dyshohet për disa vrasje gjatë luftës, si dhe sipas tij, të paktën një vrasje të një zyrtari të lartë të LDK’së, raporton Gazeta Express.

Zeka në Facebook ka thënë se këto informacione i ka marrë nga burime brenda Prokurorisë.

sh’deputeti dhe gazetari Milaim Zeka ka thënë sot se i arrestuari i parë nga Specialja dyshohet për disa vrasje gjatë luftës, si dhe sipas tij, të paktën një vrasje të një zyrtari të lartë të LDK’së, raporton Gazeta Express.

Zeka në Facebook ka thënë se këto informacione i ka marrë nga burime brenda Prokurorisë.

Related posts

ShBA arreston doktorin që prodhoi dhe shiti koronavirusin në Kinë?

dardanianews

Lajm i mirë: Parlamenti Evropian kërkon heqjen e vizave për Kosovën

dardanianews

Panik Tek Personazhet E Audiopërgjimit Që Tronditi Kosovën

dardanianews