2.5 C
New York
February 2, 2023
DardaniaNews
FeaturedLajme

“Milaim Zekën duhet me kontrollu psikologu”

Kryetari i Ballit Kombëtar Demokrat në Kosovë, Gazmend Islami ka kritikuar ish deputetin Milaim Zekën, duke i thënë se “duhet me kontrollu psikologu”.

Islami vazhdon tutje duke shkruar se Zeka ka probleme me logjikën dhe vuan nga skizofrenia.

Postimi i tij i plotë:

Milaim Zekën duhet me kontrollu psikologu, ju garantoj që ka probleme me logjikën dhe vuan nga skizofrenia!

Mani Bacit mos e thirrni ne studio televizive budallën me shtag në dorë se të qorron!

Related posts

“Eskalon” Ganja mallkon rëndë Vetëvendosjen “Hëngshi kokat tuaja”

dardanianews

Akuzat për Bregoviç, Rama: Ku ndryshojnë shqiptarët nga serbët që shajnë dhe mallkojnë Dua Lipën

dardanianews

Trajkoviq: Aleanca Vuçiq-Rama-Abazoviq duan copëtimin e Malit të Zi

dardanianews