19.6 C
New York
June 7, 2023
DardaniaNews
FeaturedLajme

“Milaim Zekën duhet me kontrollu psikologu”

Kryetari i Ballit Kombëtar Demokrat në Kosovë, Gazmend Islami ka kritikuar ish deputetin Milaim Zekën, duke i thënë se “duhet me kontrollu psikologu”.

Islami vazhdon tutje duke shkruar se Zeka ka probleme me logjikën dhe vuan nga skizofrenia.

Postimi i tij i plotë:

Milaim Zekën duhet me kontrollu psikologu, ju garantoj që ka probleme me logjikën dhe vuan nga skizofrenia!

Mani Bacit mos e thirrni ne studio televizive budallën me shtag në dorë se të qorron!

Related posts

Çfarë ndodhi papritur me Kiara Titon? Pritet ambulanca në “Big Brother VIP” (VIDEO)

dardanianews

Shkrimtarja serbe ia thotë në sy Vuçiqit: Kosova është e pavarur, Serbia duhet ta njohë

dardanianews

Gjinovci për letrën e Thaçit drejtuar Ramës: Ai s’din me shkru ashtu

dardanianews