28.1 C
New York
July 12, 2024
DardaniaNews
Showbiz

Mos i besoni askujt’, ja çfarë thotë Sara për lidhjet romantike pas ndarjes nga Ledri

Ndarja e Sarës dhe Ledrit ka qenë temë në media prej disa kohësh e mesa duket, pas kësaj ndarje Sara nuk paska një opinion aspak pozitiv për lidhjet romantike.

Me anë të një video në TikTok, ajo ka përdorur një audio ku shprehet: “Ju e doni njëri tjetrin apo jo? Oh sa bukur, kjo do të ik shpejt! Nuk mund t’i besoni askujt! Asnjëherë!”.

 

Related posts

(VIDEO) Angela Martini ia thotë troç vjehrrit: U martova me djalin tënd për…

dardanianews

“Kam hy në dhomë të prindërve”, Mirdoni tregon një ngjarje pikante (VIDEO)

dardanianews

“Shqiponja me dy koka” që “çmend” serbët, kapen me përfaqësuesen e Shqipërisë në Eurovision

dardanianews