22.4 C
New York
May 27, 2024
DardaniaNews
Big brotherShowbiz

Banori i ri i Big Brother, ish i dashuri i Sarës? Silvi: Do dalin fotot

Silvi Forte është banori më i ri i shtëpisë së Big Brother Vip, i cili u fut mbrëmjen e djeshme, së bashku me Sara Karajn dhe Julia Ilirjanin.

Pak para mbërritjes në shtëpi, ata kanë realizuar një intervistë për “Fun Club”.

Silvi, mes të tjerash, ka treguar se ka pasur një njohje më shumë me banoren e Big Brother, Sara Gjordenin.

I pyetur se cilën nga vajzat e Big Brother Vip njeh nga jashtë, Silvi është përgjigjur “Sarën, Erjolën, Rozën”. Pyetjes tjetër se a ka flirtuar me ndonjërën prej tyre, Silvi tha: Po me Sarën, do dalin fotot.

Ndërsa presim që në ditët në vijim të zbulojmë më shumë se çfarë e lidh dyshen, Sara aktualisht është në një lidhje brenda shtëpisë, me Bardhin. Në një situatë të pazakontë, ajo u përball edhe me ish të dashurin e saj, Endrikun, i cili u fut si konkurrent, brenda shtëpisë së Vëllait të Madh, ndërsa shpesh është folur edhe për lidhjen e saj me një boksier, për të cilin u akuzua se nuk e kishte mbyllur akoma marrëdhënien.

Related posts

Sondazh: Kush do dali sonte?

dardanianews

Pasi fitoi bejetën gjyqësore me ish-burrin, Violeta e bën publike dashurinë e saj, kaq me pasion po e puth atë

dardanianews

Historia e “vajzës më të bukur në botë”, kështu duket sot Thylane Blondeau

dardanianews