4.9 C
New York
January 30, 2023
DardaniaNews
Opinione

Myrvete Haxholli: Unë s’jam në VV! A do të thotë kjo se nuk e meritoj me jetu këtu?

A i bjen kjo qe unë jam: hajne, matrapaze, mashtruese, zhvatese, keqperdoruese, kriminele apo qe s’jam e denje si qytetare e Kosoves edhe duhet mos me fol kurrë hiq ose duhet me ikë prej ketij vendi se nuk e meritoj me jetu ketu?
Per 37 vitet e mia, e vetmja qa kom bo, eshte me jetu me forca te mia edhe mu kujdes per tjeret qaq sa kom pas kaqik. Ajo qe me jep qetesi ne jete eshte se cdo dite te jetes tem jom mundu me i trajtu te gjithe pa asnje dallim dhe ME RESPEKT dhe per kete e dijne te gjithe ata qe me njohin. Respekt i cili mu ka kthy me respekt dhe per kete jam shuume krenare.
Shyqyr qe ka shume si une, sepse me kete qe po e ndije dhe po e shoh koheve te fundit kisha ndi keqardhje per veten ose kisha mendu qe sjam mire psiqikisht.
Kena shkallu keq, kjo atmosfere eshte shume e dhimbshme.

Related posts

Lajm “tronditës”, profesori tregon kush e vendosi emrin e Ibrahim Rugovës në “listën e vdekjes”

dardanianews

Sondazh online: Kush duhet të bëhet kryetar i LDK-së?

dardanianews

A ranë në kurthin e Thaçit, Kurti dhe Mustafa?

dardanianews