23 C
New York
September 24, 2021
DardaniaNews
Featured Sport

Ndërpritet ndeshja Brazil – Argjentinë, autoritetet tentojnë t’i arrestojnë lojtarët argjentinas

Ndeshja kualifikuese mes Brazilit dhe Argjentinës për Kupën e Botës 2022 në Amerikën Jugore është ndërprerë deri në një vendim të radhës, pasi autoritetet braziliane u futën në fushë dhe tentuan t’i arrestojnë futbollistët vizitorë

Autoritetet shëndetësore të Brazilit dhe policia u futën dhe fushë dhe tentuan t’i kapin me forcë katër futbollistë argjentinas, Lo Celso, Buendia, Romero dhe Emi Martinez, të cilët akuzohen se i shkëlqen rregullat e karantinimit.

Pas pak më shumë

 

 

 

Related posts

Vdekja e themeluesit të LDK-së deri tek akuza e Thaçit nga Specialja, këto janë fjalët e gazetares angleze

dardanianews

Edhe babai i kryetarit të Prizrenit- Daver Haskuka privatizon në vlerë prej 71 mijë eurosh

dardanianews

Çudia kosovare: Në Suharekë, kafja shërbehet me anë të dronit

dardanianews