15.7 C
New York
June 24, 2021
DardaniaNews
Featured Lajme

Në Prishtinë organizohet marsh në mbështetje të Izraelit

Me 21 maj pritet që të organizohet një marsh në mbështetje të shtetit të Izraelit.

Ky marsh pritet të bëhet në sheshin “Skënderbe’ në Prishtinë, transmeton Indeksonline.

Këtë javë në Prishtinë u organizua një marsh në mbështetje të popullit palestinezë.

Konflikti mes Izraelit dhe Palestinës po zgjon interesim në gjithë botën./Indeksonline/

Related posts

Vuçiq tregon se si u përplas në takim me Kurtin

dardanianews

NATASHA KANDIÇ ME NJË MESAZH PËR DRITAN ABAZOVIQIN: KUJTO ÇFARË BËRI GJUKANOVIQ PËR SHQIPTARËT

dardanianews

Publikohet për herë të parë rrëfimi i plotë i pilotit: E vrava gruan pasi bëri veprimin që nuk ia falja dot

dardanianews