11.1 C
New York
May 8, 2021
DardaniaNews
Featured Showbiz

Njihuni me gruan e Vedatit të “Stupcave”

Vedat Bajrami është një nga humoristët më të njohur e më të dashur në vend.

Por, për jetën e tij private pak dihet. Madje, të rrallë janë ata që e dijnë se aktori është i martuar dhe se ka fëmijë.

Gruaja e Vedat Bajramit, është Allmira Mullaabazi nga Prizreni, dikur miss dhe modele.

 

Related posts

Xhelal Sveçla paralajmëron arrestimin e Behgjet Pacollit

dardanianews

Gati testi i shpejtë që mund të nxjerrë botën nga karantina, tregon imunitetin ndaj koronavirusit

dardanianews

Sadri Ramabaja reagon ndaj Xhavit Halitit: Kryekomplotist i UÇK-së

dardanianews