11.1 C
New York
May 8, 2021
DardaniaNews
Featured Lajme

Haki Abazi publikon faktet për Berat Buzhalen: Ja peticioni i nënshkruar nga 15 mijë njerëz

Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Haki Abazi, përmes një postimi në facebook i është kundërpërgjigjur Berat Buzhales, i cili përmes postimeve dhe mediumit të tij ka filluar një fushatë sulmesh ndaj Ministres së Jashtme, Donika Gërvalla.

Abazi ka postuar një fotografi ku shihet peticioni të cilin e kishte krijuar Berat Buzhala, e i nënshkruar nga 15 mijë njerëz për ta përkrahur Gjykatën Speciale.

Postimi i plotë:

Ky është peticioni i krijuar në përkrahje të gjykatës speciale dhe për nënshkrimin e demarkacionit me Malin e Zi. Peticion i filluar nga Berat Buzhala dhe i nënshkruar nga 15,000 njerëz.

Image

Related posts

A ranë në kurthin e Thaçit, Kurti dhe Mustafa?

dardanianews

“Fake news” lajmi për iftar të përbashkët mes Albin Kurtit dhe Vjosa Osmanit

dardanianews

Alarmon mjeku: “Rrjeti 5G vret, fikni telefonat inteligjentë”

dardanianews