22.5 C
New York
June 21, 2021
DardaniaNews
Featured Lajme

“Non paper” i Borrell, kjo parashihet të ndodhë me shtetet e Ballkanit Perëndimor

Shumë kohë pasi kishte vdekur ideja për ndryshim të kufijve e shkëmbim të territoreve, një “Non paper” slloven bëri që kjo temë të jetë sërish aktuale e për të deklarohen shumë shtete të botës.

Related posts

Edi Rama merret përsëri me Rron Gjinovcin, ja çka i përmend

dardanianews

Godasin Shtetet e Bashkuara të Amerikës: Presim të punojmë me Qeverinë e re, ju sigurojmë se s’ka plan sekret për shkëmbim territoresh

dardanianews

Kandiq: Dekorimi i Handkes është nisje e luftës ndaj rajonit dhe neve që bartim turpin e gjenocidit dhe krimeve që kreu Serbia

dardanianews