22.4 C
New York
May 27, 2024
DardaniaNews
Showbiz

Nuk do ta besoni, ja ku po e feston Shën Valentinin Xhuli

Juliana Nura sot ka nisur ditën e saj krejtësisht ndryshe nga vajza të tjera.

Ajo ka postuar një video në fittnes duke ushtruar, ndonëse aty kalon një kohë të madhe të kohës.

Xhuli ka uruar festën e Shën Valentinit duke vallëzuar e uruar gjithë vajzat nëpër botë.

Duket se edhe këtë vit kjo festë e gjeti Xhulin beqare.

Related posts

Luiz Ejlli theu edhe një rekord të ri, më i lumtur se kurrë

dardanianews

Santiana – Yllit: Mos na kanë lënë ata jashtë? (VIDEO)

dardanianews

E dashura e Bleros më në fund e thyen akullin, e zbulon vet identitetin e saj dhe ja kush qenka ajo

dardanianews