April 19, 2024
DardaniaNews
Big brotherShowbiz

Katër dashnorët e Sara Gjordenit, 3 këngëtarë dhe 1 boksier, si po luan me Bardhin në BBV

Gjatë një bisede intime në oborrin e shtëpisë, modelja ka rrëfyer për situatën e saj sentimentale jashtë shtëpisë, duke pohuar se ka lënë një lidhje jo të përfunduar me boksierin Jurgen Uldedaj.

Sara është gati të finaliozojë një lidhje me këngëtarin Bardhi, por ndërkohë në BBV ka hyrë ish i dashuri i saj, këngëtari Endrik Beba.

Para se të lidhej me Bebën, Sara ka që në një lidhje me reperin shqiptar nga Kosova, Skivin. Sara, e cila ka krijuar një afrimitet të veçantë me banorin Bardh, ndihej sot e mërzitur dhe në një gjendje jo të mirë psikologjike.

Ajo ka theksuar se ndarja me Jurgenin nuk ka qenë përfundimtare në momentin e hyrjes në shtëpinë e BBVA, duke shprehur keqardhjen për mundësinë që Jurgeni të jetë duke i parë momentet që ajo po kalon me Bardhin.

“Në momentin që jam futur këtu, nuk ka qenë një ndarje definitive. Se po të ishte definitive, atëherë do të isha idiote po të isha duke e përmendur tani” – ka shpalosur Sara, duke rrëfyer gjithashtu për ndeshjen e rëndësishme që boksieri ka këtë të shtunë.

Ajo ka shprehur edhe shqetësimin për ndikimin që kjo situatë mund të ketë mbi performancën e tij në ring, duke u përlotur kur ka përmendur se mban një kryq që Jurgeni ia ka dhuruar.

“Nuk ka humbur asnjëherë, humbi një ndeshje kur ne kishim probleme bashkë, por dua të fitojë sot. Jam pak si në siklet, sepse thjesht dua që ta fitojë. Kam muaj që e di këtë datën. Çdo ditë që paraprinte, më shumë po bija emocionalisht.

”S’e di a e ke parë që këto ditë mbaj një kryq në dorë, ma ka dhuruar ai kur u pagëzova në verë dhe është diçka formale fetare. Kur u futa këtu më tha “do bëj abonim të të ndjek” dhe kam frikë se ndjehet keq e mos humb” – thotë Sara.

Ndërkaq, në një bisedë tjetër me banorin Gazin, Sara ka folur për Bardhin, duke theksuar se emri i tij ka marrë më shumë vëmendje që nga fillimi i afrimitetit të tyre brenda BBVA.

“Unë mendoj që nderin më të madh në BBV 3 ja kam bërë unë Bardhit. Bardhi ka qenë shumë pasiv dhe emri i tij është përmendur pas lidhjes me mua. Emrin e tij s’e kisha dëgjuar ndonjëherë kaq shumë sa banorëve të tjerë”, ka shtuar Sara.

Related posts

Në garë për të prekur finalen e BBVK2, koha kur Edona deklaronte se nuk ndihet shqiptare dhe i pëlqejnë serbët

dardanianews

Si nuk bëhet xheloz Luizi, Kiara kalon limitet me shokun e saj

dardanianews

“Mos e marr vesh burri”/ Drejtoresha detyron sekretaren ti bëj FOTO të pasmet, që t’ia dërgoj të dashurit

dardanianews