April 19, 2024
DardaniaNews
Showbiz

Nuk e keni ditur se vëllai ‘Rabijes‘ është ky, avokati njohur

Por përveç Gresës, edhe vëllai i saj është një figurë publike dhe shihet shpesh në ekranet televizive.

Nuk ju ka shkuar mendja, por analisti dhe juristi i njohur Dastid Pallaska, i cili këto ditë shihet shpesh duke analizuar ngjarjet politike në Kosovë, është vëllai i Gresës.

Ndryshe, Gresa dhe Dastidi nuk janë të vetmit të njohur nga familja Pallaska, pasi edhe motra e tyre Mjellma, është moderatore e njohur./ Magazina/

Related posts

Bledi ‘dhëndër’ Kosove, ja çfarë punon e dashura e tij kosovare

dardanianews

Nëna e Kim Kardashian akuzohet për ngacmim seksual ndaj ish-truprojës

dardanianews

Njihuni me babain e Xhulit të Big Brother, ai e la Finlandën për UÇK-në

dardanianews