19.2 C
New York
May 27, 2024
DardaniaNews
Showbiz

“Nuk lidhem me varfanjakë” – Modelja shqiptare që trazoi rrjetin thotë se i dashuri i bleu shtëpi 300 mijë euro

“Nëse nuk është bos, të mos më afrohet.” Kjo ishte deklarata e modeles Antonela Berisha, e cila trazoi rrjetin disa kohë më parë.

Dhe me sa duket, ajo flet me fakte.

Së fundmi, Antonela deklaroi se i dashuri i ka dhuruar një apartament që kushton 300 mijë euro.

“Një dublex (apartament), i cili ka kushtuar 300 mijë euro”, tha ajo.

Ky pohim sigurisht ka shkaktuar shumë reagime në skenë, teksa aktori Olsi Bylyku pyet: “Ku i gjeni këta moj?”

Related posts

Kurorëzohen Alba Merovci e Astrit Gashi, dalin fotot15

dardanianews

Nuk e pranoi ftesën për në Post Big Brother – Reagimi i papritur i Vedatit

dardanianews

Verona e harron Bucin, ja ku po shkon!

dardanianews