7.2 C
New York
April 19, 2024
DardaniaNews
FeaturedLajme

Nuk po shkon gjithcka mire , Vjen lajm shum i keq per LDK-në

Lidhja Demokratike e Kosoves po mban seancen ne kuvendin e Kosoves qe te votohet Qeveria Hoti.

Por nuk po shkon gjithqka vaj per LDK-ne , ajo prap skenave te kuvendit po perballet me pakenaqesi te medha nga vet deputetët e LDK-së por edhe nga AAK e nga NISMA por edhe nga Lista Serbe,, mbetet te shihet se si do votojne deputetet në seancen e sotme.

Related posts

Zëvendëskryeministri Abazi një kohë thoshte se VV është e njëjtë me PDK’në

dardanianews

Telashe mes VV-së dhe LDK-së në Kuvend, evitohet një përplasje fizike! (VIDEO)

dardanianews

Hoxhë Musliu: Babai i Albert Krasniqit ka dhënë 11 ari dhe qindra mijëra euro për xhaminë tonë

dardanianews