4.2 C
New York
February 2, 2023
DardaniaNews
Lajme

Pamje të dhimbshme: Vogëlushja qanë me lot për rrëzimin e Albin Kurtit

Rrëzimin e qeverisë Kurti, nuk e ka pritur mirë një vogëlushe.

Madje, ajo në një video që po qarkullon në rrjete sociale, shihet teksa qanë me lot, derisa thotë se Kurtin e rrëzoi Mustafa.

Babi dhe krejt populli kosoves apet e bojn kryeminister loqka vogel 😊

Posted by Ferizajli on Sunday, April 5, 2020

Related posts

Babai hero futet në det për të shpëtuar 3 fëmijët e tij/ Mbytet bashkë me 6-vjeçarin, shpëtojnë 2 të tjerët

dardanianews

Balaj: Kurti po harron që vet për herë të parë ia dha dy ministri Listës Serbe dhe emëroi një këshilltar serb

dardanianews

Krejt çka duhet të dini rreth procedurave për tërheqjen e 10% nga Trusti

dardanianews