25.3 C
New York
April 15, 2024
DardaniaNews
Big brotherShowbiz

“Vuan nga autizmi”, Meritoni trondit me rrëfimin për djalin, i bën thirrje ish-bashkëshortes

Meritoni ka tronditur me rrëfimin e tij gjatë mbrëmjes së sotme për djalin, i cili vuan nga autizmi. 

Gjatë rrëfimit të tij, u përlotën të panishmit, përfshirë edhe drejtuesin e spektaklit.

“Kam shumë emocione kur flas për djalin se kam shumë muaj që nuk e kam ni, nuk e kam pa, nuk e kam pa as në kamera dhe nuk e kam prek as nga afër. Leari i ka ka pas prindërit 22 vjeç kur erdhi në jetë. Unë nuk e kam parë djalin kur kam lindur, për herë të partë ja kam dëgju zërin nga telefoni. Nuk isha për shkak të pandemisë dhe disa problemeve. E kam takuar për herë të parë kur i ka pas dy vjet. E kam të vështirë me fol se therem në emocion, takimi parë, një vogëlush kaçurrels i bukur. Kam pasur probleme me mamin e djalit. Malli më ka marrë, konktak s;’ka kurrkush me mamin e vet. Më ka marrë shumë malli, Leari do bëhet burrë, ka për të kuptuar edhe ndarjen tonë. Do i kërkoj falje për shumë gjëra, çdo gjë që bëj e bëj për Learin dhe njerëzit që i du mas shumti”-ishte rrëfimi i Meritonit në dhomën e rrëfimit.

Ne jemi njohur si 17-vjeçar, kemi pasur një dashuri shumë të madhe, quhet Egesa. Në moshën 22-vjeçare kuptuam që do bëheshim prindër. Më pas filluan problemet si çift, Egesa jetonte në AustrI, Problemi ishte ku të jetonim, ajo vendosi me qiti kusht, ose duhesh me ardh në Austri ose ne nuk vimë. Kjo ishte arsyeja pse u ndamë. Më i sigurt isha me jetu në Prishtinë dhe me ardh djali me mamin me jetu me mu. Këtu filloi ndarja jonë. Pash një Meriton të vogël. 

Related posts

Kishte bërë ish-gruan për spital, zbardhet sherri mes Albert Krasniqit dhe të atit para vrasjes, biznesmeni i kërkoi të dorëzohej në polici

dardanianews

Xhuli Nura fokuson të pasmet në imazhet nga pushimet luksoze në Mykonos

dardanianews

VIDEO: Tifozja e Napolit e mbajti fjalën! U zhvesh lakuriq dhe shëtiti nëpër qytet duke festuar titullin…

dardanianews