4.9 C
New York
January 30, 2023
DardaniaNews
FeaturedLajme

Përkrahësve të Vetëvendosjes dhe grupit #meKryeministrin iu del rrena, askush nuk e braktisi LDK-së dhe nuk iu bashkua Vetëvendosjes

Shumë mbështetës të Vetëvendosjes sonte kanë rënë pre e një rrene të madhe.

Ata kanë shpërndarë një postim të një personi që quhet Shefqet Rexha, i cili kinse aludoj se dhjetra anëtarë të LDK-së iu larguan LDK-së dhe iu bashkuan Vetëvendosjes.

Por kjo ishte e pavërtetë. Librezat të cilat Shefqet Rexha i publikoj nuk janë fare të përdorura pasi që ashiqare vërehen se janë të reja, poashtu në ato libreza fakti tjetër është se ato nuk janë përdorur dhe se asnjëra nga to nuk posedojnë emër të ndonjë anëtari të tyre.

Related posts

U.d e Presidentit thotë se do të shfuqizohet dekreti që e bëri djalin e Haxhi Shalës konsull

dardanianews

“Gani, të kam taku te dera e burgut ku mbaheshin shqiptarë”, ish-agjenti i SHIK-ut publikon bisedat Koci-Buzhala

dardanianews

“Mego-operacioni i blerjes së votës!”- Sali Berisha publikon videon: 40 mln euro u shpërndanë brenda pak ditësh në Durrës

dardanianews