25.4 C
New York
August 20, 2022
DardaniaNews
FeaturedShowbiz

Pamje të rënda, momenti kur Einxhel rrëzohet dhe thotë se e theu krahun

Një nga banoret e shtëpisë së famshme ka pësuar një incident dje. Bëhet fjalë për Einxhel Shkirën, e cila është rrëzuar, derisa ishte duke marrë pjesë në një lojë, shkruan Express.

Ajo u ngjit sipër ‘rrotës’ e duke dashur të kalojë në anën tjetër, rrëzohet në tokë dhe thotë: Opa thyeva krahun.

Banorët e tjerë fillimisht nuk e besuan, mirëpo më pas u ngritën për ta ndihmuar.

 

 

 

Related posts

Isa Mustafa: Vjosa Osmani nuk e respekton LDK’në, të mos punojë me teke personale

dardanianews

E fundit: Putin ka pasur atentat!

dardanianews

Albin Kurti pasi u sulmua në Skenderaj: S’ka kush del i pari, na kemi me dalë të parët

dardanianews