9.1 C
New York
April 20, 2024
DardaniaNews
FeaturedLajme

Përplasen Selmanaj e Vjosa Osmani: Regjia ndalja fjalën, nuk ka t’drejtë të dezinforomojë!

Po vazhdon debati parlamentar në Kuvendin e Kosovës, për inicimin e PDK-së, për pakon emergjente.Kësaj radhe kanë vazhdu përplasjet mes anëtarëve të LDK-së, Vjosa Osmanit dhe deputetit të LDK-së, Driton Selmanaj.Ai sipas Osmanit ka devijuar debatin si kryetar i legjislacionit, andaj Osmani ka kërkuar që Selmanajt ti ndalet fjala.

Nuk ki asnjë të drejtë me dezinformu nëse don me fol për çështjen e mocionit fol për asgjë tjetër smunesh me fol, përveç lidhur me mocionin, regjia ndalja fjalën”.

Related posts

Dea Mishel i drejton thikën Luizit, videoja që po bën xhiron e rrjetit (VIDEO)

dardanianews

Kjo është infermierja nga Suhareka që vdiq dje

dardanianews

Ish-këshilltari i Putinit: Kjo gjë mund ta ndalojë luftën në Ukrainë

dardanianews