13.6 C
New York
April 13, 2024
DardaniaNews
FeaturedShowbizUncategorized

Postim morbid i Fjolla Morinës: Pse o Zot e more Lezen e jo Isën

Fjolla Morina shpesh publikon fotografi pro Albin Kurtit dhe Lëvindjes Vetvendosje, simpatinë për të cilën nuk e ka fshehur asnjëherë, transmeton Gazeta Metro.Ajo është mjaft aktive në rrjetin social Instagram, në të cilin dje pasi që u votua mocioni i mosbesimit, ajo e sulmoi liderin e LDK’së, Isa Mustafën.“Pse o Zot e more Lezën e nuk e more Isën?!”, ka shkruar Fjolla duke mos lënë të kuptohet mirë a është shaka apo e menduar me të vërtetë nga këngëtarja.

Related posts

Shuma marramendëse që iu kërkua prishtinases për të mos ia publikuar disa foto e video intime

dardanianews

Rakiq: Osmani e Kurti sollën persona të armatosur deri në dhëmbë e me simbole të UÇK-së

dardanianews

Romeon e quajtën ‘pa këllqe’, Donaldi reagon ashpër ndaj Rozës dhe Albit

dardanianews