12.2 C
New York
April 19, 2024
DardaniaNews
Big brotherShowbiz

Prishet raporti mes çiftit? Sara i bërtet ashpër Bardhit: Mos më fol më

Produksioni me anë të një zarfi të bardhë ka njoftuar banorët që sonte do të organizohet një dasëm në spektaklin televiziv “BBVA3”.

Nga votat e banorëve ka rezultuar që çifti që do të martohet sonte janë Ilnisa dhe Meritoni, kjo ka bërë që Sara të shpërthejë ndaj Bardhit.

Sara i bërtet Bardhit duke e akuzuar se vota e tij ka bërë që Ilnisa dhe Meritoni të dalin në Prime me dasmën e tyre. Sara ka shkuar më tej teksa është shprehur se Bardhi po i prish lojën.

 

 

Related posts

Valle kosovare: I dashuri i Loredanës Adeyemi, e ndez atmosferën në një dasëm shqiptare

dardanianews

Ganiu e ofendoi gjatë spektaklit – Linda publikon mesazhin që i kishte shkruar

dardanianews

Politikanë; Pritne, pritne se po ju vjen…Xhuli!

dardanianews