22.4 C
New York
May 27, 2024
DardaniaNews
Showbiz

Luizi dhe Kiara me kërcim sensual në kuzhinën e shtëpisë

Çifti më i përfolur Luizi dhe Kiara po vazhdojnë të mbajnë vëmendjen e ndjekësve me publikimet e tyre.

Duket se po e shijojnë mjaft shumë famën, e po ashtu në çdo moment duken mjaft të lumtur, shkruan Lajmi.net Luizi së fundmi ka publikuar një video në rrjetin e tij Instagram nga banesa e tij ku po jetojnë çifti.

Kiara shihet e “zënë” duke larë enët në kuzhinë, bashkëshorti e fton për një vallëzim sensual “Babi Lui me dy princeshat e veta” ka shkruar Luizi në mbishkrimin e videos.

 

Related posts

Verona e Bucit: Asnjëherë nuk jam ndjerë e tradhtuar

dardanianews

Paris Hilton “marroset” pas Olta Gixharit!

dardanianews

Hiqet Ledioni, nga kjo e martë Arbana Osmani rikthehet në “Big Brother VIP Albania”

dardanianews