22.4 C
New York
May 27, 2024
DardaniaNews
Big brotherShowbiz

Publikohet video nudo e Edona James teksa bën muzikë

Jo vetëm, Edona të premten e kaluar u zgjodh njëra ndër katër finalistët e BBVK 2. Ndërsa së fundmi janë gjetur video të publikuara nga vetë Edona James në profilin e saj në Facebook, gjatë vitit 2015.

Video dhe foto ku Edona shfaqej tërësisht nudo, teksa bënte muzikë.

 

Related posts

Reagon Sara pas deklaratës së Jetmirit, i thotë të gjitha

dardanianews

Meritoni surprizohet nga nëna, ajo ngjason shumë me Ilnisën

dardanianews

DOKTORI SHQIPTAR ZBULON NDËRHYRJET ESTETIKE QË KANË BËRË VAJZAT E BBVA

dardanianews