22.4 C
New York
May 27, 2024
DardaniaNews
Big brotherShowbiz

Erjola ‘çmend’ banoret me trupin e saj, zhvishet në bikini dhe futet në pishinë (Video)

Erjola Doci u bë se fundi pjesë e Big brother Vip Albania 3.

Ajo hyri në te njëjtën natë me balerinin Graciano, shkruan InfoKosova.

Ditëve të fundit Erjola u shfaq e veshur me bikini teksa trupi i saj mori vëmendje të madhe.

Ajo u shfaq as seksi sa tundi të gjithë banoret./InfoKosova/

Shiko videon:

Related posts

Santiana për deklaratën e Edonës në Beograd: Jam shoku, mua s’ma ndërron prejardhjen asnjë çmim

dardanianews

A po paguhet Vedati për qëndrimin brenda Big Brother VIP? Gazetarët zbulojnë të vërtetën

dardanianews

Anita i tha Ganisë “a e ke pa veten në pasqyrë”, por a e ka parë ajo vetën para operacioneve plastike

dardanianews