22.4 C
New York
May 27, 2024
DardaniaNews
Big brotherShowbiz

Publikohet video që Ilnisa nuk do të donte, ajo shihet duke përqafuar këngëtarin serb

Gazetarja Ilnisa Agolli pas një tentimi shumë vjeçar për të qenë faktor në media, më në fund ja doli.

Hyrja në “BBVA”, e bëri Ilinisen e “100 fshatrave” të njohur për publikun e gjërë.

Loja e saj në “BBVA” është mjaftë e komentuar, pasi ajo ka vendosur të shfaqet e drejtpërdrejt dhe e ashpër.

 

 

Ilinisa, që sot po ndërton një marrëdhënie me Meriton Mjekiqin, dikur ishte afeksionuar pas këtij këngëtari serb./Kosovarja/

Shiko videon:

Related posts

Emri i vajzës së Kiarës dhe Luizit ka një detaj të veçantë

dardanianews

“Sa keq që e ke marr burrin rom”, reagon e mllefosur gruaja e këngëtarit shqiptar

dardanianews

Luizi e “djeg” me striptisten për festën e beqarisë (VIDEO +18)

dardanianews