22.4 C
New York
May 27, 2024
DardaniaNews
Showbiz

Bucit nuk po i ndahet e fejuara, del me të dhe Edonën e Vesën

Ylli Dervishi, ish banori i Big Brother VIP Kosova 2, edhe pas daljes po vazhdon takimet më ish-banorët e këtij formati.

Ai është takuar me Edonën dhe Vesën, ku bashkë më ta ishte edhe fejuara e tij Verona,  shkruan lajmi.net.

Verona ka postuar një fotografi në InstaStory me Edonën dhe Bucin, ku në mes tyre gjendej ky i fundit.

“Oooo Buç, Edonën a muu?”, e cila i ka bashkangjitur edhe një emoji duke qeshur.

Ndërsa pas asaj ka postuar edhe një fotografi tjetër në InstaStory, ku në foto janë vetëm Edona dhe Buci.

“Okeeeej Buçiiii”, e fejuara e Yllit, ka shkruar në atë postim.

Si duket Buci zgjedh Edonën para Veronës. /Lajmi.net/

Related posts

Puthja në film, shkak i ndarjes së Ledrit dhe Sarës? Aktori i njohur zbulon gjithçka…

dardanianews

Linda Halimi publikon një video ‘të nxehtë’ ,Gati si në ‘OnlyFans’!

dardanianews

Tifozja “hot” e Kroacisë e ndezi atmosferën edhe mbrëmë

dardanianews