16.1 C
New York
April 21, 2021
DardaniaNews
Lajme

Qytetari i afrohet Albin Kurtit duke bërtitur: Sherrin ke me ia pa Vjosë

Një qytetar në Shtime ka ndërhyrë gjatë ecjes së Albin Kurtit dhe Vjosa Osmanit në këtë qytet i cili iu ka afruar kryetarit të VV’së duke bërtitur “Sherrin ke me ia pa Vjosës o Albin”.

Kryetari i VV’së Albin Kurti dhe u.d së presidentit Vjosa Osmani kanë parakaluar nëpër qytetin e Shtimes me shumë simpatizantë të tyre, raporton Gazeta Express.

Pas kësaj kanë ndërhyrë aktivistë të Vetëvendosjes të cilët e kanë larguar qytetarin nga turma./GazetaExpress/

 

 

 

Related posts

Qeveria e ardhshme VV-PDK në qershor, ja kush do të jetë kryeminsitër!

dardanianews

Babai i Vjosa Osmanit pas akuzave të Thaçit: Janë shpifje, me këtë çështje do të merret gjyqësori

dardanianews

Thyhet “Vëllazëria Sllave” – Pas Vuçiqit, tani Amerika poshtëron edhe Vulinin!

dardanianews