22.4 C
New York
May 27, 2024
DardaniaNews
Kronika e zezëLajme

Rasti tragjik në autostradën ‘Arbën Xhaferi’: Kjo është vajza e re që u gjet pa shenja jete

Gazeta Sinjali raportoi pak më parë për një rast të rëndë që ka ndodhur sonte në autostradën ‘Arbën Xhaferi’, në dalje të fshatit Babush, ku në skaj të rrugës është gjetur pa shenja jete një vajzë. Policia tashmë ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po kryhen ekzaminimet e nevojshme bashkë me njësitet tjera përkatëse.

Siç merr vesh Sinjali, viktima që u gjet e vdekur është Olena Ozi (shtetase e huaj), e moshës rreth 21-vjeçare.

Në bazë të informacioneve të para, afër trupit nuk është gjetur diçka e dyshimtë por që akoma nuk dihen rrethanat e vdekjes së saj.

Sinjali do të iu mbajë të informuar me detajet e reja.

Related posts

Njeriu i momentit, eksperti Lul Raka, ja çfarë ka qenë dikur

dardanianews

Grenell bashkë me 14 kongresistë në darkë te Gjuriqi

dardanianews

Skandali seksual i ushtarëve britanikë që do të dërgoheshin në Kosovë, ndalohet zbarkimi i tyre pas orgjisë

dardanianews