2.9 C
New York
April 22, 2021
DardaniaNews
Showbiz

Regjisorja Blerta Zeqiri tregon se si ishte rrahur nga Diellza Kolgeci

Regjisorja e njohur Blerta Zeqiri ishte e ftuar në rubrikën “Rikthim në kohë”. Duke folur për disa nga këngët e përzgjedhura për këtë rubrikë e që ndërlidhen me jetën e saj, ajo ndau një përvojë jo të mirë nga e kaluar.

Regjisorja tregoi se si dikur ishte ngacmuar dhe rrahur nga një emër i njohur sot, Diellza Kolgeci. Bullzimi, është një fenomen shumë i shfaqur në shoqëri.

Ndryshe, detajet që i ka dhënë regjisorja mund t’i kuptoni në intervistën më poshtë.

 

Related posts

Provokon avokatja shqiptare! Shfaqet pa të brendshme në fotografitë e fundit

dardanianews

Juristja më seksi shqiptare provokon me një pozë të zjarrtë nga………shtr…

dardanianews

A do bëjmë seks bashkë?”- Gazetarja rrëfen momentin pikant kur ia ‘lypi’ Fatos Nanos në sy të Xhoanës: Mendova se aty erdhi

dardanianews