9.2 C
New York
April 20, 2024
DardaniaNews
FeaturedLajme

REPERI I NJOHUR PËR IBRAHIM RUGOVËN: A KA TJERË SHQIPTAR SI KY?

Presidenti legjendar Ibrahim Rugova vazhdon të kujtohet me dashuri nga populli për punën dhe sakrificën që ka bërë.

Ai së fundi është rikujtuar nga reperi i njohur kosovar, 2po2 i cili ka publikuar një video ku dëgjohet duke folur ish-presidenti Rugova.

“A ka tjer shqiptar si ky?”, ka shkruar 2po2 në postimin e publikuar në Instastory.

Related posts

Flasin të shëruarit në Itali: Si e mposhtëm koronavirusin!

dardanianews

Skandal/ Drejtoreshat e rilindjes e kthejnë zyrën në klub nate, praktikojnë kërcimin ’69-të’ brenda Spitalit të Traumës (Video)

dardanianews

Edhe Kim Jong-un refuzon Putinin: Je shumë i çmendur për ne

dardanianews