21.3 C
New York
June 25, 2022
DardaniaNews
Featured Sport

Habit sportisti i madh, tregon me emra: Nuk mund të flija nga zhurma e seksit, lëviznin edhe…

Wanda Nara është vazhdimisht në qendër të vëmendjes së mediave. Është thuajse e pamundur që të mos flitet çdo ditë për të.

Ajo fitoi famë të madhe pasi prishi miqësinë mes dy futbollistëve argjentinas, Mauro Icardi dhe Maksi Lopez, duke u martuar me shokun e ngushtë të ish-bashkëshortit.

Gjithashtu, miqësia e saj me legjendën e futbollit, Diego Armando Maradona është një tjetër lajm i bujshëm që ka “gozhduar” Wandën në një nga personazhet më të lakuara në mediat rozë.

Kjo histori interesante e modeles me Maradonën bëri bujë në vitin 2018, kur u zbulua nga Mirta Legrand, një prezantuese e famshme në Argjentinë.

Ajo pretendon se Vanda, gruaja e Icardit, kishte fjetur me legjëndën argjentinase, duke bërë seks të zhurshëm në një suitë luksoze.

“Kam drekuar në një hotel në Mar del Plata dhe kur dola jashtë, Wanda erdhi tek unë: ‘Pse nuk më fton në emisionin tënd?, unë i thash: ‘A je ti ajo që bëri seks me Maradonan?”, tregon Mirta.

“Isha në një suitë luskoze dhe ata ishin aq të zhurmshëm sa që nuk mund të flija. Ata lëviznin edhe mobiljet dhe nuk e kuptoja se çfarë bënin saktësisht”, shtoi ajo.

Wanda Nara, megjithatë, mohoi zërat edhe pse në internet qarkullonte një video ku ajo shihej me të brendshmet e Maradonas.

Related posts

Pejanët nuk i ndalon as koronavirusi për të marrë nuse

dardanianews

Avokati Halilaj tha se atentatin ndaj tij e bëri Sami Lushtaku, vjen kundërpërgjigja e këtij të fundit – ja çfarë paralajmëron

dardanianews

Kushtet e LDK-së dhe reflektimi pa alternativë i Albin Kurtit

dardanianews