Të nominuarit e kësaj jave në Big Brother VIP ishin Kiara, Luizi, Dea dhe Mikela.

Dy ditë më parë xing.al publikoi një sondazh ku patët mundësinë të votonit për banorin që dëshironi të largohet sonte dhe banorja më e votuar është Dea Mishel.

 

 

1 4

Dea ka marrë 74% të votave dhe pas saj vjen Mikela me një diferencë të madhe me 16%.

/GazetaSinjali/