16.1 C
New York
April 21, 2021
DardaniaNews
Showbiz

Rikthehet Kallashi, ‘çmend’ ndjekësit me videon e fundit

Vajza energjike me emrin Donjeta Kosumi, e cila u bë e famshme në të gjitha trevat shqiptare me emrin e artit “Kallashi”, duket se nuk ka ndërmend të ndalet së provokuari fansat e saj.

Kërcimtarja e njohur nga Kosova është shumë aktive në rrjetet sociale, ku vazhdimesh poston fotografi dhe video nga jeta e saj profesionale dhe jo vetëm, shkruan GazetaBlic.

Video Player

Kallashi ka publikuar së fundmi në profilin e saj në Instastory një video, ku shfaqet super seksi.

Nuk është hera e parë që Donjeta Kosumi provokon me video të tilla./GazetaBlic

Related posts

Dikur me bikini sot e ka vendosur mbulesën islame, rrëfimi i Shkëndije Mujaj: Ja si vendosa…

dardanianews

Vajza e Lutfi Hazirit me një foto të ‘nxehtë’, ekspozohet për ndjekësit në ditëlindjen e 21-të

dardanianews

Rrëfehet Vajza : Atë Që Ma Bëri Kolegu Në Zyrë, Asnjehere Nuk do Ta Harroj, Por Tani…

dardanianews