27.1 C
New York
June 25, 2024
DardaniaNews
FeaturedShowbiz

“RIP Era Istrefi” fansat përhapin lajm të rremë për vdekjen e këngëtares

Disa komente në postimin e fundit të Era Istrefit i kanë shokuar të gjithë.

Këngëtarja Era Istrefi ka një kohë të gjatë që nuk ka publikuar ndonjë fotografi të re në llogarinë e saj në Instagram.

Mirëpo komentet që kanë vërshuar në atë të fundit i kanë hutuar fansat e këngëtares.

“Pusho e qetë engjëll”, “R.I.P”, e të tjera komente të ngjashme janë vetëm disa prej atyre se çfarë kanë shkruar komentuesit në postimin e fundit që Era e ka hedhur në këtë rrjet social në muajin dhjetor.
Mirëpo, këto duket të jenë komente për shkak se ka kohë prej kur këngëtarja nuk ka sjellë ndonjë projekt të ri muzikor.

Pasi burime të lajmi.net kanë marrë vesh se këngëtarja është mirë dhe se asgjë nuk ka ndodhur.

“RIP Era Istrefi” fansat përhapin lajm të rremë për vdekjen e këngëtares


Related posts

Për tri vjet Serbia investoi 500 milionë dollarë në ushtri, njohësi i sigurisë thotë se po rrezikohet Kosova

dardanianews

Tayna i bashkohet fenomenit ‘TikTok’, me një vallëzim sensual paralajmëron këngën e re

dardanianews

dashuri nuk e shoqëroi në finalen e madhe, ishte ky mashkull që i qëndroi afër Santit

dardanianews