4.9 C
New York
January 30, 2023
DardaniaNews
FeaturedShowbiz

Rita Ora shfaqet joshëse nga pishina

Rita Ora po e kalon kohën në një pishinë të mbyllur.

Këngëtarja shqiptare, Rita Ora, ka vendosur që mos t’i lë fansat që ta harrojnë.

Ajo me ta i ka ndarë disa imazhe të cilat duket se i ka realizuar në një pishinë të mbyllur.

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora, në imazhet e postuara ka treguar format trupore dhe ka treguar po ashtu se i pëlqen kur e gjithë hapsira është e saj për të notuar.

Në ndërkohë zbulon se këto imazhe ia ka realizuar motra e saj, Elena Ora.

Related posts

Vjosa Osmani shfaq pakënaqësinë për shtyrjen e mësimit, publikon video të vajzave duke i thënë shkronjat

dardanianews

Lajm i mirë për Mësimdhënësit, ky është vendimi i fundit i Qeverisë për ta

dardanianews

Mbrojtja nga koronavirusi: Infektologu kosovar tregon kur duhet të vendosni maskë

dardanianews