19.3 C
New York
June 15, 2024
DardaniaNews
Showbiz

Robert Berisha eskalon teksa tregon pse gratë tradhtojnë

Këngatari Robert Berisha ka qenë i ftuar në emisionin e pasdites në T7, “Canapé”, ku ka folur rreth jetes private dhe asaj profesionale.

Ndër të tjera ai dha versionin e tij se përse gratë tradhëtojnë.

Se çfarë ka thënë e mësoni duke klikuar në videon e mëposhtme. /GazetaExpress/.

 

Related posts

Derisa Vesa po tregonte historinë e saj, “shoqja” na prezanton me luksin që po jeton

dardanianews

Edona James poston foto me nipin e Hamëz Jasharit

dardanianews

Kaderi emocionon me historinë e saj, flet për ndarjen e prindërve të saj

dardanianews