22.4 C
New York
May 27, 2024
DardaniaNews
Big brotherShowbiz

Ja si dukej vite më parë Ilnisa në dasmën e saj

Tashmë ceremonia e dasmës është bërë traditë në çdo edicion në Big Brother Vip Albania. Vitin e kaluar dasma e Luizit dhe Kiarës mori përmasa ndërkombëtare e nguliti të gjithë para ekranit.Në edicionin e tretë të BBVA nusja do të jetë Ilnisa dhe dhëndri Meritoni. Por para saj, rikujtojmë se Ilnisa ka qenë e martuar dhe nga kjo martesë ka sjellë një vajzë.

Por para se të kalojmë tek dasma me Meritonin, le të shohim Ilnisën si ka qenë nuse. Ndonse duket se fotot janë para shumë vitesh, kjo edhe nga pamja e Ilnisës.

Do të nusërojë krahë Meritonit sonte, por ja si dukej vite
Do të nusërojë krahë Meritonit sonte, por ja si dukej vite

Related posts

Fustani i zbulon të pasmet – Momenti i sikletshëm për Kaderin kur e përqafoi Lumbardhin

dardanianews

Familja e Getinjos e ‘pret me tupana’ Vivin, Mozzik publikon një foto

dardanianews

Santiana dhe Buci përgatisin një tjetër lojë së bashku

dardanianews